News

Kutató-fejlesztő farmakológus állás

2021.02.20 | MITT

Kutató-fejlesztő farmakológus

Város:  Budapest

Szakterület:  Természettudományok, Kutatás

Tapasztalati szint:  3-5 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

A Richter Gedeon

munkatársat keresünk.

Feladataid:

  • Manuális patch clamp módszer (tenyészeten és agyszeleten), valamint automatizált patch clamp módszer alkalmazása gyógyszerkutatási projektekben központi idegrendszeri célpontokon, módszerfejlesztés, validálás
  • Kísérletek tervezése, kísérleti molekulák vizsgálata, eredmények értékelése, dokumentálása
  • Új tudományos és műszaki eredmények megismerése a szakirodalom folyamatos nyomon követésével
  • Eredmények, javaslatok prezentációja szóban és írásban
  • Laboránsok munkájának irányítása és ellenőrzése

Amit várunk:

  • Biológus, orvos vagy egyéb élettudományi egyetemi végzettség
  • Patch clamp módszerben való jártasság
  • Jó angol nyelvtudás (legalább középfok „C”)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Kreativitás, analitikus gondolkodás, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Szóbeli és írásbeli előadókészség

Aminek örülünk:

  • Idegtudományi kutatói tapasztalat
  • Automata patch clamp módszerben való jártasság
  • Extracelluláris elektrofiziológiai módszerekben való jártasság
  • Multi-foton vagy konfokális mikroszkópiában való jártasság; a fenti szakterületen szerzett PhD fokozat
  • Nemzetközi szakmai tapasztalat

Ami itt vár:

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Széleskörű juttatási csomag

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Link:

Job offer